Biografie

news bio muzyka galeria < g-forces


G-Forces stało się z czasem muzyczną rodziną niezależnych artystów zjednoczonych potrzebą wspólnych poszukiwań nowego brzmienia w muzyce. Każdy z nich  jest jednocześnie producentam muzycznym z wieloletnim dorobkiem artystycznym.

U każdego z nich wizja twórczej samorealicji  w procesie stwarzania czegoś niepowtarzalnego i nieprzeciętnego powstała ze zrozumienia faktu, iż finalny sukces nigdy nie jest rezultatem indywidualnych wysiłków, lecz wypadkową  współpracy artystycznej i produkcyjnej na bazie duchowej jedności wszystkich członków danej grupy, spotęgowaną potencjałem otaczających osób wspomagających ich działalność.

Podczas realizacji kolejnych projektów na przestrzeni wieliu lat grupa współpracowała z wieloma wybitnymi artystami, tworząc wspólnie klimat różnorodności unikalnych brzmień wykonywanych utworów, pozostając  jednocześnie głównie w nurcie muzyki gospel.

W ostatnim okresie grupa muzyków G-Forces skupia się głównie na prestiżowych międzynarodowych muzycznych produkcjach telewizyjnych, z udziałem czołowych artystów ze świata muzyki.


Gavriel - Andrzej - Piotr - Ron - inni